mod

mod | mod

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
mod
Zdroj: t.me
 
tmiro
tmiro | 17.9.2022 01:37

Takze vo voronezi im niekolko dni v hoteli robil škandál az kym neprisla do mesta rosgvardia? Dobre som porozunel polke textu ktoru som precital?

Vidim ze plati co sa vravi, ze ked sasnazis deeskalovat situaciu a ustupujes primitivovi (niekedy sa pouziva ta verzia ze ked ustupujes rusom) , dovoluje si viac.
Najprv je pri 2 zakuklencoch a toho jednehi niekokkokrat fackuje a on mz ustupeje, az nakoniec obidvaja kuklaci ustupia ku skupine v uniformach. V druhom videu kokot pride za tym fackivanym aj do tej skzpuny a aj tam ho fackuje, tak ti 6? ho polozia na zem


Tučko
Tučko | 17.9.2022 08:37

Nie, neporozumel si dobre, Rosgvardiu zavolali hneď, keď hrdina začal robiť bordel a zamestnanca hotela chcel sodomizovať palicou. Rosgvardejci čakali na vhodnú chvíľu, aby Vagnerovca sundali, bolo to profesionálne.

V každom prípade, takýchto prípadov začne v Rusku pribúdať a neostane len pri vykrikovaní. Chlapík mal auto plné streliva. Rusi ešte dlho budú žať, čo zasiali.


Tučko
Tučko | 17.9.2022 08:40

Po druhom prečítaní, asi chcel sodomizovať zamestnanca Rosgvardie... No prašť jak uhoď...


blackota
blackota | 17.9.2022 08:54

v kazdom pripade je mi uplne u riti, co si budu robit na uzemi od moskvy pod cinske hranice na urale, pre mna nech sa tam aj napichuju na koly pred branami usadlosti a zeru kamene. dolezite je, aby dostali po chrape okamzite, ako sa pokusia vystrcit nos za hranicu


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader